Cupmestere 2017

Klasse    Eier  Hund Poeng
 1  Marit Gardshol  Salto 329,5
2 Solveig Strand Vilje 209,5
3 Ingrid Askim Mhiike 480,5
FCI3 Ingen tellende resultat

 

 

 

Ekvipasjen må ha stilt på minst 3 stevner for å få tellende resultat. De tre beste resultatene legges sammen til totalsummen.

Ekvipasjer som står med “0” som resultat har belønnet i ringen, og derfor ikke fått tellende resultat i den runden 🙂

Klasse 1, 2016

FØRER HUND RASE RUNDE 1 RUNDE 2 RUNDE 3 RUNDE 4
Eirin Dahl Bønne Malinois 162  183,5
Andrea Hånes Tessa Shetland sheepdog 173,5  194,5  172
Solveig Strand Vilje Boxer 104 103.5
Kristine Elnan Enja Boxer 146,5
Tonje Cooper Jack russel terrier 162,5
Lena Boseth Emil Parson russel terrier 135
Kathrine Bratteng Alexa Engelsk springer spaniel 138,5  146
Gunhild Engen ? Border Collie 168.5
? Maja Lagotto 64

Klasse 2, 2016

ESS

FØRER HUND RASE RUNDE1 RUNDE2 RUNDE3 RUNDE4
Nina Skjølberg Bella JRT  153.5
Kathrine Bratteng Bitten 145,5

 

Klasse 3, 2016

FØRER HUND RASE RUNDE 1 RUNDE 2 RUNDE 3 RUNDE 4
Marit Hansen Hera Engelsk springer spaniel 167,5  –  196  88
 Erin Dahl Bæra  Kelpie  268  263

Klasse FCI3, 2016

FØRER HUND RASE RUNDE 1 RUNDE 2 RUNDE 3 RUNDE 4
Solfrid Buvik Nirrill  Labrador  282.5  207
Hege Gåsterud Pixie BC  275,5  249.5  247.5
Ingrid Askeim Mhiike BC 247.5 186.5
Håkon Groven Bill BC 119.5

Vandrepokalen 2016

(Denne er kun for medlemmer i Nidaros BHK)

HUND OG FØRER

RASE

KLASSE

TOTALSUM

Kommer

Tidligere års cupmestere:

Klubbmestere 2015

Klasse 1: Ola Zetlitz og Hjørdis (golden) med 178,5 poeng
Klasse 2: Ingrid Askim og Mhiike (bc) med 184,5 poeng
Klasse 3: Cathrine Overvik og Lerke (cocker) med 264,5 poeng
Klasse elite: Solfrid Buvik og Nirrill Gulldusk (labrador) med 297,5 poeng

Cupmestere 2015

Klasse 1: Kristin Høyem og Milla (blanding) med 435 poeng
Klasse 2: Ingrid Askim og Mhiike (bc) med 525 poeng
Klasse 3: Marit Hansen og Hera (eng. springer) med 788 poeng
Klasse elite: Solfrid Buvik og Nirrill Gulldusk (labrador) med 869 poeng

Klasse I:

2015: Kristin Høyem og Milla (blanding) med 435 poeng

2014: Eva Hemmingsen & Einar (Irsk vannspaniel) med 520 poeng

2013: Siw Hind og Otelia (Storpuddel) med 468,5 poeng

2012: Ingrid Askim og Lula (groenendal) med 580 poeng

2011: Eirin Dahl og Bimbo (JRT) – 509 p.

2010 Anne Ovesen med Missie (Golden R.) – 537,5 p.

2009 Kjell Wikdahl med Jatsi (Malle) – 516,5 p.

Klasse II

2015: Ingrid Askim og Mhiike (bc) med 525 poeng

2014: Bente Næss & Rox (schäfer) med 464 poeng

2013: Tonje Rygh og Varga (malle) med 456,5 poeng

2012: Gudrun Erikstad og Lady (blanding) med 483 poeng

2011: Tora Bonnevie og Silva (Tervueren) – 511 p.

2010 Agneta Dalbakk med Ranja (Lab.) – 513,5 p.

2009 Jorg Jørgensen med Nordic (Schäfer) – 538,5 p.

Klasse III:

2015: Marit Hansen og Hera (eng. springer) med 788 poeng

2014: Andrea Hånes og Vita (Collie) med 506 poeng

2013: Linn Thevik og Vegas (kelpie) med 448 poeng

2012: Ingen deltakelse

2011: Ingen deltakelse

2010 Monica Kjøsen med Silka (BC) – 887,0 p.

2009 Ingen deltakelse

Klasse Elite:

2015: Solfrid Buvik og Nirrill Gulldusk (labrador) med 869 poeng

2014: Solfrid Buvik og Nirrill Gulldusk (Labrador) 829 poeng

2013: Solfrid Buvik og Nirrill Gulldusk (Labrador) 845,5 poeng

2012: Solfrid Buvik og Nirrill Gulldusk (Labrador) med 843,5 poeng.

2011: Solfrid Buvik og Nirrill Gulldusk (Labrador) – 763 p.

2010 Ingen deltakelse

2009 Rita Thobroe med Busy (Aussie.) – 634,0 p.

Tidligere års vinnere av JaRo’s Hund sin vandrepokal

2015: Solfrid Buvik og Nirrill Gulldusk (labrador) med 869 poeng

2014: Eva Hemmingsen & Einar (Irsk vannspaniel) med 520 poeng

2013: Solfrid Buvik og Nirrill Gulldusk (labrador) -845,5 p.

 

2011: Tora Bonnevie og Silva (Tervueren) – 511 p.

2010: Monica Kjøsen med Silka (BC) – 887,0 p

2009: Jorg Jørgensen med Nordic (Schäfer) – 861,6 p.